E2221M010A080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2221M010A080RL
JLCPCB Part #
C2898878
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 2mm 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS