E2221M025D120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2221M025D120RL
JLCPCB Part #
C2898867
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.9A@100KHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS