H2331M035D120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2331M035D120RL
JLCPCB Part #
C2898835
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 35V 35mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS