H2470M035A080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2470M035A080RL
JLCPCB Part #
C2898830
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 120mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 2mm 35V 47uF 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS