H2470M050C080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2470M050C080RL
JLCPCB Part #
C2898827
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS