E2471M010C080RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2471M010C080RL
JLCPCB Part #
C2898815
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 470uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS