E2471M025C140RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2471M025C140RL
JLCPCB Part #
C2898809
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.8A@100kHz 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS