H2471M035E130RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
H2471M035E130RL
JLCPCB Part #
C2898808
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS