E2561M010C090RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2561M010C090RL
JLCPCB Part #
C2898802
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 560uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS