E2561M016C120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2561M016C120RL
JLCPCB Part #
C2898799
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.7A@100kHz 560uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS