E2821M6R3D090RL
MFR.Part #
E2821M6R3D090RL
JLCPCB Part #
C2898778
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.1A@100kHz 6.3V 820uF 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS