E2821M010C120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2821M010C120RL
JLCPCB Part #
C2898772
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 6.3mm 820uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS