E2821M016D120RL
MFR.Part #
E2821M016D120RL
JLCPCB Part #
C2898771
Package
Plugin,D6.3xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 15mΩ@100kHz 16V 2.5mm 4.1A@100kHz 6.3mm 820uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS