DE1B3KX221KTMBP01F
MFR.Part #
DE1B3KX221KTMBP01F
JLCPCB Part #
C2896797
Package
Plugin,P=10mm
Description
220pF 440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS