FNF03JT-1R0
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
FNF03JT-1R0
JLCPCB Part #
C335227
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS