GH470M025C110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GH470M025C110A
JLCPCB Part #
C2894306
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.37Ω@100kHz 11mm 222mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS