3B2A223KD135072065025ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
3B2A223KD135072065025ES0
JLCPCB Part #
C2894157
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 22nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS