LX1J474KD1B0070090055EOX
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
LX1J474KD1B0070090055EOX
JLCPCB Part #
C2894136
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 470nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS