LX2G473KD138070080035EOX
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
LX2G473KD138070080035EOX
JLCPCB Part #
C2894090
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 47nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS