L22E225JS135220185085EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22E225JS135220185085EOY
JLCPCB Part #
C2894017
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2uF 250V Metallized Polyester ±5% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS