L22G155KS1B0220175100EOY
MFR.Part #
L22G155KS1B0220175100EOY
JLCPCB Part #
C2894014
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5uF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS