L22G155JV1B0290155085EOY
MFR.Part #
L22G155JV1B0290155085EOY
JLCPCB Part #
C2894013
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5uF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS