L22E155KQ1B0170165095EOZ
MFR.Part #
L22E155KQ1B0170165095EOZ
JLCPCB Part #
C2894003
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS