L22J105KT1B0240185110EOY
MFR.Part #
L22J105KT1B0240185110EOY
JLCPCB Part #
C2893997
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1uF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS