L22J474KQ1B0180165095EOJ
MFR.Part #
L22J474KQ1B0180165095EOJ
JLCPCB Part #
C2893989
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 470nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS