L22E125KQ1B0170135065EOJ
MFR.Part #
L22E125KQ1B0170135065EOJ
JLCPCB Part #
C2893985
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS