L22G474KS130220110055EOY
MFR.Part #
L22G474KS130220110055EOY
JLCPCB Part #
C2893964
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS