L22J334KQ1B0170150080EOZ
MFR.Part #
L22J334KQ1B0170150080EOZ
JLCPCB Part #
C2893953
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 330nF 630V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS