L22E474KN1B0120105055EOJ
MFR.Part #
L22E474KN1B0120105055EOJ
JLCPCB Part #
C2893947
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS