L22E474JN1B0120115060EOJ
MFR.Part #
L22E474JN1B0120115060EOJ
JLCPCB Part #
C2893944
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS