L22E105KS1A0220120065EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22E105KS1A0220120065EOY
JLCPCB Part #
C2893942
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+125℃ 1uF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=20mm Film Capacitors ROHS