L2P2684KQ1B0170155080EOZ
MFR.Part #
L2P2684KQ1B0170155080EOZ
JLCPCB Part #
C2893932
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 275V 680nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS