L22G274JQ1B0170105055EOZ
MFR.Part #
L22G274JQ1B0170105055EOZ
JLCPCB Part #
C2893909
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 270nF 400V Metallized Polyester ±5% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS