L22G104KJ6B0120095045EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22G104KJ6B0120095045EOJ
JLCPCB Part #
C2893840
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS