L2P2104KN135120100050EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L2P2104KN135120100050EOZ
JLCPCB Part #
C2893762
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100nF 275V Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS