L2E2104KQ1B0170095050EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L2E2104KQ1B0170095050EOZ
JLCPCB Part #
C2893761
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 100nF 250V Metallized Polyester ±10% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS