L22G473KJ1B0095085045EOY
MFR.Part #
L22G473KJ1B0095085045EOY
JLCPCB Part #
C2893721
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 47nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS