B83C183JS235220160090EOY
MFR.Part #
B83C183JS235220160090EOY
JLCPCB Part #
C2893621
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 18nF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS