B83B332KQ1B0170100050EOY
MFR.Part #
B83B332KQ1B0170100050EOY
JLCPCB Part #
C2893607
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 3.3nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS