B83B153JQ1B0170160085EOY
MFR.Part #
B83B153JQ1B0170160085EOY
JLCPCB Part #
C2893605
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 15nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS