B83A103JQ1B0170105055EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B83A103JQ1B0170105055EOY
JLCPCB Part #
C2893598
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS