B83A123JQ1B0170110065EOY
MFR.Part #
B83A123JQ1B0170110065EOY
JLCPCB Part #
C2893590
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 12nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS