B83C103JQ1B0170155085EOY
MFR.Part #
B83C103JQ1B0170155085EOY
JLCPCB Part #
C2893577
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 10nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS