B83D122JQ1B0170100055EOY
MFR.Part #
B83D122JQ1B0170100055EOY
JLCPCB Part #
C2893574
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS