B83C332JQ1B0175105055EOY
MFR.Part #
B83C332JQ1B0175105055EOY
JLCPCB Part #
C2893563
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 3.3nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS