B83B103KN1B0100130080EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B83B103KN1B0100130080EOY
JLCPCB Part #
C2893530
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 10nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS