B83D471KQ1B0170100050EOY
MFR.Part #
B83D471KQ1B0170100050EOY
JLCPCB Part #
C2893506
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 2kV 470pF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS