B83A621JN130120090045EOY
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B83A621JN130120090045EOY
JLCPCB Part #
C2893504
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 620pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS