2B3A333JQ1B0180145085ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
2B3A333JQ1B0180145085ES0
JLCPCB Part #
C2893494
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 1kV 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS