2B2J473KQ135180120060ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
2B2J473KQ135180120060ES0
JLCPCB Part #
C2893484
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 47nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS